Femicare Magdalena Czyżo

Ginekologia Estetyczna

Ginekologia estetyczna przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku, których ogólny stan zdrowia określa się jako dobry. Zabiegi z tej dziedziny polecane są pacjentkom, które: są niezadowolonych z wyglądu własnych okolic intymnych lub nieusatysfakcjonowanych pożyciem seksualnym, kobiet po porodach, kobiet zmagających się z dolegliwościami wywołanymi menopauzą, dla kobiet które odczuwają brak wygody przy wykonywaniu różnych czynności, np. przy uprawianiu sportu.

Femicare Magdalena Czyżo

Medycyna
Estetyczna

W ciągu ostatniego dziesięciolecia nastąpił znaczny wzrost zainteresowania nieoperacyjnymi, a tym samym nieinwazyjnymi metodami poprawy urody. Medycyna estetyczna uzupełniła lukę między chirurgią plastyczną i kosmetologią. Okazało się, że likwidacja zmarszczek powiększanie ust czy modelowanie policzków są możliwe bez przeprowadzania operacji plastycznych.

Medycyna estetyczna w Grudziądzu

Co nas wyróżnia ?

Laser MonaLisa Touch śmiało można nazwać specjalistą od odmładzania narządów płciowych, ekspertem od leczenia problemu nietrzymania moczu, a także profesjonalistą w zakresie przywracania narządów intymnych do stanu sprzed porodu siłami natury. Dzięki zabiegom laserowym przy użyciu tego urządzenia, stan zdrowia pacjentek może ulec znacznej poprawie, a ich życie seksualne będzie bogatsze w bardziej intensywne doznania.

- podstawowe badania, np. cytologia czy test ciążowy,
- porady dotyczące stosowania antykoncepcji,
- ultrasonografia ginekologiczna i położnicza z obrazowaniem 4D,
- leczenie nietrzymania moczu,
- rewitalizacja pochwy,
- labioplastyka warg sromowych
- i wiele innych.

Test NIFTY to nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny nowej generacji, który określa ryzyko trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), zaburzeń liczby chromosomów płci oraz kilkunastu zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi. Do wykonania testu pobiera się 10 ml krwi żylnej matki podobnie jak w przypadku prostych badań biochemicznych. Pobranie nastąpi podczas wizyty w naszej placówce. Pacjentka nie musi być na czczo. Test NIFTY jest dostępny od 10. tygodnia ciąży. Wynik będzie dostępny po około 9 dniach od pobrania.

Dzięki antykoncepcji ludzie mają coraz większy wpływ na świadome planowanie rodziny. Różnego rodzaju metody pozwalają na regulację płodności i podejmowanie decyzji o założeniu rodziny w sytuacji, w której panują do tego najlepsze warunki - zarówno dla dziecka, jak i dla przyszłych rodziców. Współczesna medycyna daje kobietom i mężczyznom wiele możliwości indywidualnego wyboru odpowiedniego sposobu zabezpieczenia się przed niechcianą ciążą, a rodzaje antykoncepcji można wybierać w zależności od potrzeb i preferencji.

Aparat ultrasonograficzny Voluson S8 znajdujący się na wyposażeniu gabinetu jest wysokiej klasy urządzeniem z obrazowaniem 3D/4D i najnowszym oprogramowaniem. Stworzony przede wszystkim do badań prenatalnych, ginekologicznych, położniczych, neonatologicznych oraz radiologicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii aparat umożliwia przeprowadzenie najwyższej jakości badań, a nawet wykonanie obrazowania serca płodu.