Czym jest laser SmartXide2 ?

Laser frakcyjny CO2 SmartXide2 Grudziądz

Innowacja - SmartXide2 jest to najnowocześniejszy laser, to połączenie zabiegów frakcyjnych i radiofrekwencji. To nowatorska terapia łączona, pozwalająca uzyskać spektakularne efekty.
Dzięki stabilnej mocy i technologii Hyper-Pulse zabiegi laserowe wykonywane przy jego użyciu są praktycznie bezbolesne, a czas regeneracji skóry bardzo krótki.

Szerokie spektrum działania, przyczyniające się do kompleksowej odbudowy skóry. Strefy termicznych mikrouszkodzeń powodują uruchomienie procesów naprawczych i regeneracyjnych prowadzących do powstania nowego kolagenu i wygładzenia powierzchni skóry.
Dzięki procesowi selektywnej fototermolizy możliwe jest:
- usuwanie przebarwień skóry,
- usuwanie zmian skórnych,
- likwidacja zmarszczek,
- redukcja istniejących już blizn i rozstępów.

Laser frakcyjny CO2 SmartXide2 Grudziądz

Jak działa laser SmartXide2?


Zadaniem lasera jest całkowita, a zarazem trwała regeneracja skóry oraz stymulacja syntezy nowego kolagenu. Wygładzanie skóry za pomocą tego lasera sprawia, że dochodzi do spłycenia blizn i likwidacji zmarszczek. Kobiety mające blizny po cesarskim cięciu lub innych operacjach również mogą skorzystać z zabiegu laserowego, w celu ich usunięcia lub korekcji. Metoda ta przywraca jędrność, poprawia odcień oraz teksturę skóry. Możliwe jest także usuwanie brodawek czy kłykci, ponadto wybiela i usuwa przebarwienia.

Problemy zwalczane za pomocą zabiegów laserem SmartXide 2

laser frakcyjny SmartXide 2
laserowe usuwanie przebarwień skóry
laser frakcyjny SmartXide 2
laserowe usuwanie zmian skórnych
laser frakcyjny SmartXide 2
laserowe usuwanie zmarszczek
laser frakcyjny SmartXide 2
redukcja istniejących blizn i rozstępów