Rozstępy to problem dotykający wielu kobiet, w każdym wieku.

Redukcja rozstępów grudziądz

Jak powstają rozstępy ?
Najczęściej na skutek gwałtownego i silnego rozciągnięcia skóry, na przykład podczas ciąży, dynamicznych zmian masy ciała. Rozstępy wraz z wiekiem zmieniają swoją barwę, co wpływa na efekt zabiegu.

Laserowa redukcja rozstępów


To nowoczesne i nieinwazyjne rozwiązanie najnowszej generacji. Metodę wykorzystuje laser SmartXide V2 Lr, który pozwala na likwidację rozstępów przy minimalnym bólu i ryzyku powikłań. Jest to najbardziej skuteczna metoda.
Zabiegi laserowe wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów, którzy ukończyli szkolenie techniczne i aplikacyjne umożliwiające prace z systemem SmartXide V2 Lr.
Do zabiegu Pacjenta kwalifikuje lekarz podczas bezpłatnej konsultacji.
Czas trwania zabiegu: 20 - 30 minut
Wymagane badania: brak

Redukcja rozstępów Grudziądz

Zalecenia po zabiegu


Przez okres minimum dwóch tygodni nie można wystawiać skóry poddanej laseroterapii na promienie słoneczne. Należy używać kremów z mocnym filtrem UV. Nie można także korzystać z solarium, gorących kąpieli, saun.

Efekty zabiegu


Rozstępy poddane zabiegowi stają się mniej widoczne i wyczuwalne lub zupełnie znikają. Dla jak najlepszych efektów zalecana jest seria zabiegów laserowych, która ustalana jest indywidualnie dla każdego pacjenta.

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych:


1. Mocna lub świeża opalenizna.
2. Ciąża.
3. Przyjmowanie suplementów ziołowych (dziurawiec).
4. Stosowanie doustnie lub miejscowo na twarz pochodnych witaminy A.