Redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pourazowych

Blizny, szczególnie te znajdujące się na twarzy czy rękach, bywają przyczyną wielu kompleksów. Skutecznie obniżają poczucie własnej wartości. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się medycyna estetyczna i zabiegi korekcji defektów skórnych. Laserowa redukcja blizn to nowoczesne i nieinwazyjne rozwiązanie najnowszej generacji. Metoda wykorzystuje laser SmartXide V2 Lr, który pozwala na zredukowanie każdej blizny przy minimalnym bólu i ryzyku powikłań.
Jest to najbardziej skuteczna metoda pozbycia się blizn, niezależnie od wieku i wielkości.
redukcja-blizn
Laser SMARTXIDE2

Skuteczna redukcja blizn

Obecnie skuteczna redukcja blizn jest możliwa dzięki medycynie estetycznej, a dokładniej nowoczesnym frakcyjnym laserom CO2. Przy ich pomocy problemem nie muszą już być blizny potrądzikowe czy blizny po cesarskim cięciu. Skuteczność działania laserów CO2 została potwierdzona wieloma badaniami.

Zabiegi laserowe wykonywane są przez certyfikowanych specjalistów, którzy ukończyli szkolenie techniczne i aplikacyjne, umożliwiające prace z laserem SmartXide V2 Lr.
Do zabiegu Pacjenta kwalifikuje lekarz podczas bezpłatnej konsultacji.
Czas trwania zabiegu: 20 - 30 minut Wymagane badania: brak

Po zabiegu

Blizny poddane zabiegom stają się mniej widoczne i wyczuwalne lub zupełnie znikają. Dzięki profesjonalizmowi specjalisty wykonującego zabieg oraz stosowania się do jego zaleceń po zabiegu zapewniamy jak najwyższą satysfakcję z osiągniętych efektów.

Skontaktuj się z nami aby umówić konsultację !

jchost