METODA LECZENIA KŁYKCIN PRZY POMOCY LASERA JEST UZNANA ZA JEDNĄ Z OSIĄGAJĄCYCH NAJLEPSZE WYNIKI

Kłykciny kończyste to niewielkie, cieliste guzki lub kalafiorowate brodawki, które pojawiają się na narządach płciowych i wokół odbytu. Zakażenie kłykcinami kończystymi wywołuje HPV, czyli wirus brodawczaka ludzkiego. Kłykciny kończyste są jedną z najczęstszych chorób przenoszonych drogą płciową. Szacuje się, że przynajmniej połowa wszystkich aktywnych seksualnie ludzi w ciągu swojego życia będzie miała styczność z wirusem HPV. Największe zagrożenie wirus ten stanowi u kobiet, gdyż jest on główną przyczyną rozwoju raka szyjki macicy.
Laser SMARTXIDE2

Leczenie

W Gabinecie Femicare do usuwania kłykcin wykorzystujemy laser CO2 MonaLisa Touch 2. Jest to sposób najczęściej wybierany przez pacjentów, ponieważ pozwala w szybki, bezpieczny i bezkrwawy sposób wyleczyć tę dolegliwość. Dzięki wykorzystaniu lasera pacjent po zabiegu nie będzie zmagał się z powikłaniami oraz bliznami , jak to bywa w przypadku usuwania kłykcin za pomocą skalpela.

Efektywność i bezpieczeństwo - to słowa najlepiej opisujące metodę laserową leczenia wstydliwej dolegliwości, jaką są kłykciny.

Skontaktuj się z nami aby umówić konsultację !

jchost