Laser skutecznie radzi sobie z brodawkami, kaszakami czy tłuszczakami.

Kurzajki, brodawki, przebarwienia i znamiona są zmianami skórnymi, które nie zawsze wymagają leczenia chirurgicznego. Wiążą się one jednak z mało estetycznym wyglądem skóry, zwłaszcza jeśli umiejscowione są na twarzy. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się medycyna estetyczna i zabiegi laserowe, które pozwalają na skuteczne usunięcie brodawek czy pieprzyków.
usuwanie-zmiany-skory
Laser SMARTXIDE2

Zabieg usuwania zmiany skrórnej

Dzięki laserowi CO2 SMARTXIDE 2 możliwe jest usunięcie zmiany skórnej każdego rodzaju. Laser skutecznie radzi sobie z brodawkami, kaszakami czy tłuszczakami. Problemem nie jest też usunięcie pieprzyka.

Laserowe zabiegi usuwania zmian na skórze są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Zwykle trwają od kilku do kilkudziesięciu minut. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od ilości i wielkości zmian. Laser CO2 pracuje w trybie impulsowym, a więc nie uszkadza termicznie tkanek otaczających znamię.

Zastosowanie lasera frakcyjnego do usuwania znamion i zmian skórnych to gwarancja skuteczności i szybkiego działania. Zabieg wykonywany jest metodą bezkontaktową, a więc nie ma też ryzyka zakażenia żółtaczką czy wirusem HIV.

Skontaktuj się z nami aby umówić konsultację !

jchost