BEZPIECZNE I SKUTECZNE LECZENIE NADŻERKI

leczenie-nadzerki-femicare
Leczenie nadżerki

Kilka słów o zabiegu

Nadżerka najczęściej pojawia się u kobiet, kiedy współżyją po porodzie, nie wyleczyły stanu zapalnego pochwy, po przebytych poronieniach, licznych porodach. Do przyczyn należą również między innymi zmiany i zaburzenia hormonalne, infekcje (wirusowe, grzybicze, bakteryjne), oraz jakikolwiek uraz mechaniczny podczas współżycia.

Posiadanie nadżerki objawia się krwawieniem, częstymi bólami brzucha, zakażeniami, swędzeniem i pieczeniem, upławami (kolor żółty, zielony, nieprzyjemny zapach), a nawet mogą pojawić się torbiele.

Jedną z najskuteczniejszych metod usunięcia nadżerki są zabiegi laseroterapii przy użyciu Lasera CO2 MonaLisa Touch. Jest to metoda mało inwazyjna i daje natychmiastowy efekt. Zabieg waporyzacji polega na odparowywaniu zmian na szyjce macicy. Przy zabiegu laserowym nie odczujemy żadnego bólu, nie pojawi się również krwawienie. Nasze tkanki po laseroterapii bardzo szybko się zregenerują i nie wpłynie ona w żadnym stopniu w przyszłości na płodność, dlatego mogą się jej poddać kobiety, które chcą zajść w ciążę.

Cały zabieg trwa 5 do 10 minut, podczas których pacjentka odczuwa ciepło. W przeciwieństwie do pozostałych metod walki z nadżerką całe leczenie zamyka się najczęściej w jednym zabiegu, a już po trzech dniach można powrócić do aktywności seksualnej.

Skontaktuj się z nami aby umówić konsultację !

jchost