Pierwsze oznaki starzenia widoczne są na dłoniach!

Kobiece dłonie, poza twarzą i szyją to te partie ciała, które najwyraźniej określają jej wiek. Narażone na nieustanny kontakt z wodą, detergentami i promieniami słońca. Starzenie się dłoni przejawia się pojawieniem się przebarwień, zgrubień, utratą objętości, wiotczeniem skóry. Pojawiają się tzw. plamy wątrobowe i zmarszczki. Bardzo często pierwsze oznaki starzenia widoczne są nie na twarzy, ale właśnie na dłoniach.
odmladzanie-dloni
Laser SMARTXIDE2

Laserowe odmładzanie dłoni przy pomocy lasera

Laserowe odmładzanie dłoni to najskuteczniejsza metoda wygładzania i pozbycia się związanych z wiekiem przebarwień. Pełen zabieg może odmłodzić dłonie nawet o kilkadziesiąt lat.

Laserowe odmładzanie dłoni przy pomocy lasera frakcyjnego CO 2 poprawia stan skóry, usuwa blizny, zmiany skórne, piegi, plamy wątrobowe, zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry. Laser frakcyjny jest urządzeniem, który przy małej stosunkowo inwazyjności, może wykazać się wysoką skutecznością zabiegu.

Zabieg polega na naświetlaniu laserem poszczególnych przebarwień i plam. Rozbity światłem lasera barwnik w sposób naturalny usuwany jest z organizmu, a pacjentka może cieszyć się efektem pięknych dłoni.

Skontaktuj się z nami aby umówić konsultację !

jchost