Historia Pani Halinki

Historia Pani Halinki

czyli jak blizny z przed lat wpływają na samopoczucie i jakoś życia naszych mam i babć.

Blizna po porodzie

Najstarsze dziecko ma już 42 lata, więc kto by się zastanawiał nad tym, czy blizny po porodzie mają na coś wpływ? Tyle wspomnień, wzruszeń i poczucia dumy… i wnuki. Kto zastanawiałby się, czy problemy z nietrzymaniem moczu, ból w części lędźwiowej. Przecież, skoro boli, to znaczy, że człowiek żyje, prawda?

Mamy się nie skarżą, mamy się opiekują swoimi dziećmi i wnukami

Ból przy chodzeniu i siedzeniu, nietrzymanie moczu przy kichaniu, kaszlu i śmiechu – ogólny dyskomfort. Czy to skutki menopauzy? A może takie jest życie? NIE– takie są blizny, a raczej ich wpływ na jakość życia kobiet. Po interwencji i pierwszym zabiegu ScarInk, nasza Pani Halinka czuje się znacznie lepiej, rzadziej używa wkładek higienicznych, bo nie musi się obawiać kichania, czy śmiania. Blizna już tak “nie ciągnie”, lepiej jej się chodzi ból pleców zmniejszył się.  To dopiero pierwsze podejście.

Laparoskopia – przecież tego nawet nie widać, miało być nieinwazyjnie

Miało być nieinwazyjnie, bez “krojenia” i pozostałą tylko malutka blizna – w pępku. Czy to możliwe, by to miało wpływ na cokolwiek? Pani Halinka przyjmowała swoje dolegliwości z iśćie mamino-babciowym podejściem. Boli to boli. Wzdęcia, gazy, ból brzucha – “w tym wieku nie mieć tego, to nie być seniorem”. Czy miała to wcześniej, pewnie tak, ale nie miała czasu, by o tym myśleć. ScarInk blizny laparoskopowej zmniejszył uczucie dyskomfortu i obrzęk w okolicy brzucha. Nie czuje się tak ociężale. To dopiero pierwszy zabieg ScarInk tej blizny, a Pani Halinka jest zaskoczona efektami.

Blizna z lat młodzieńczych na nodze- da się z tym żyć

Kto z nas nie ma blizny z lat młodzieńczych? Pani Halinka też ma-  dużą bliznę na nodze, która sprawiała, że nie miała czucia w tym miejscu. Nie miała, ale to się zmieniło –  bo czucie zaczyna powracać – tak, również w tym przypadku, po pierwszym zabiegu.

Mamy więcej takich historii… Umów się na konsultację, by sprawdzić, jak możemy pomóc przy Twojej bliźnie: 48 605 697 788

jchost